• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ÇAĞLAYAN

  Yenipazar

  12.05 1964 BİLECİK’İN YENİPAZAR İLÇESİNDE DOĞMUŞTUR.İLKÖĞRETİM HAYATINI DOĞU BELENÖREN KÖYÜ İLK ÖĞRETİMİNDE ORTA OKULU YENİPAZAR ORTA OKULUNDA TAMAMLADIKTAN SONRA LİSE HAYATINA BURSA İMAM HATİP LİSESİNDE DEVAM ETMİŞTİR.LİSEYİ BİTİRDİKTEN SONRA ZONGULDAK İLİNİN EREĞLİ İLÇESİNE İMAM HATİP OLARAK ATANMIŞTIR.GÖREVİ ESNASINDA EĞİTİMİNE DEVAM EDEREK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNÜ TAMAMLAMIŞTIR.28 YILLIK İMAM HATİPLİK GÖREVİNDEN SONRA EMEKLİ OLMUŞTUR.2 ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHFARET GÖBEKÇİ

  Osmaneli

  1972 Yılı Tunceli Pertek'doğumluyum.İlkokulumu Pertekte,lise tahsilimi ise Diyarbakır'da okudum.2002 Yılından beri Akpartide siyasete başladım.İlk Kadın kolları yönetim kurulu üyesi olarak başladığım siyasi hayatıma 2004 yılında kadın kolları başkanı oldum.Kadın kolları başkanı olarak 3 dönem görev yaptım.2013 yılında ana kademe yönetim kurulu dış ilişkiler birim başkanlığı görevinde bulundum.2017 yılında boşalan ilçe başkanlığına atandım.2017 yılı 22 eylül tarihinde yapılan kongrede ilçe başkanı olarak seçildim.Görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MESUT ÇETİN

  Bozüyük

  1964 Bilecik İli Bozüyük İlçesi Dodurga Beldesi doğumlu lise mezunu iki çocuk babasıyım. Askere gidene kadar babamıza ait iş yerin de esnaflık yaptım, askerden geldikten sonra özel sektörde işe girdim yirmi iki yıl çalıştıktan sonra ayrıldım emekli oldum. 14 ağustos 2001 yılında kurulan Ak partiye İlçemizde teşkilat kurulur kurulmaz üye oldum. Partimizin değişik dönemlerinde yönetimlerinde görev aldım 21. 11. 2013 tarihinde ilçe başkanı olarak atandım 5. ve 6. Olağan kongrelerde tekrar seçildim halen ilçe başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MESUT İPEKCİ

  Söğüt

  25 Mayıs 2014 yılında Bilecik ili Söğüt ilçesinde doğdum.İlkokulu Tuzaklı Köyünde ,Ortaokulu Bilecik il Merkezinde Osmangazi Ortaokulunda tamamladım.Ortaokulu bitirdikten sonra baba mesleği olan İpek ticareti işinde Babamın yanında ticaret hayatına atıldım.1994 yılına kadar babama ait ipek büküm atölyesini yönettim.1994 yılında Kayseri 1.Komando Tugayında acemi eğitimimi tamamladıktan sonra seçilerek İzmir Özel Koruma Birliği'ne paşa koruması olarak alındım ve askerliğimi burada tamamladım.Terhis olduktan sonra 1996 yılında Söğüt de kuyumculuk üzerine işyeri açtım.2005 yılına kadar bu sektörde çalıştım ve Bursa ili Küçük sanayi sitesinde lpg dönüşüm sistemleri üzerine kurmuş olduğum şirketle oto servisleri hizmeti yaptım.Şirketim halen faal durumdadır.Aynı sektörde ayrı bir şirket ile 2011 yılında Eskişehir de ikinci şirketimi açtım.2012 yılında Söğüt ilçemizde Orman Ürünleri üzerine kurmuş olduğum şirket ile kereste ticareti ve ahşap ambalaj işlerinde bünyemde 40 kadar işçiyi istihdam etmekteyim. Siyasete olan ilgim genç yaşlarda başladı.O yıllarda Milli gençlik Vakfı na bağlı olan çeşitli sosyo kültürel faaliyetler içerisinde bulundum.1999 yılında kuzenimin Mhp den Söğüt Belediye Meclisine aday olması ve benimde desteğimi istemesi üzerine bu partide siyasete atıldım.2000 ile 2005 yılları arasında bu partide görev aldıktan sonra siyasi düşünce tarzı ,fikir ayrılıkları ve siyaset yapma yöntemlerimizdeki farklılıklar sebebi ile partiden istifa ettim.2011 yılına kadar Bursa ilinde bulunmam sebebi ile Ak Parti Söğüt teşkilatımıza maddi manevi desteklerde bulundum.4.Olağan Kongremiz ile İlçe Yönetim Kurulunda seçilerek Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirmeye çalıştım.9 Kasım 2014 tarihinde yapılan 5.Olağan Kongremiz ile il çe başkanlığı görevine seçildim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NAİL ÖZTÜRK

  Merkez

  1969 yılı Bilecik Doğumluyum. İlk, Orta ve Lise tahsilimi Bilecik’de tamamladım. 1985 yılında Bilecik Ticaret Lisesinden mezun oldum. 1991 yılından 2012 yılına kadar Bilecik’de Mermer sektöründe Özel bir firmada Muhasebe ve en son Fabrika Müdürlüğü görevinde bulundum. Eşim adına kayıtlı Mermer ve Doğal Taş Pazarlama ve Satış işi ile uğraşmaktayım. Evli 2 çocuk babasıyım. 2 dönemdir AK Parti Bilecik İl yönetiminde görev almaktayım. Bilecik AK Parti AR-GE İl Başkanı olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN İŞLETEN

  İnhisar

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAŞİT ÖZEN

  Gölpazarı