• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  HAŞİM BALCI

  1980 BİLECİK DOĞUMLUYUM.EVLİYİM.SELCUK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ LİSANS MEZUNUYUM.15 SEENDİR ESNAFLIK YAPMAKTAYIM.2 DÖNEMDİR ESNAF ODASI BAŞKANLIĞI YAPMAKTAYIM.AK PARTİ GEÇMİŞİDE SEÇİM DÖNEMİNDE İL HATİPLİK GÖREVLERİ ALDIM.20 OCAK 2018 TARİHİNDE 6.OLAĞAN İL KONGRESİYLE BİRLİKTE İL BAŞKANI FİKRET KARABIYIK'IN YÖNETİMDE GÖREV ALDIM.HALEN GÖREVİMİ SÜRDÜRMEKTEYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  HÜSEYİN TAŞKIN BİRGÜL

  22 ekim 1986 yılında bilecik'te doğdu. ilk ve ortaöğretimi Bilecik/bayırköyde, Lise öğretimini Bilecik Teknik Lisesinde tamamladı. 2004 te yükseköğrenim için akdeniz ünv başladı. 2009 yılında Askeri görevini tamamlamak hasebiyle okulu dondurup Hakkari/Dağlıca'da askerlik görevini icra etti. 2010 yılında Ticaret hayatına atılarak, Bilecik'te çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerde bulundu. 2012 yılından bu yana halen Emlak sektöründe faaliyet gösteren bir firmada yönetici olarak çalışmaktadır. 2012-2015 yıllarında sırasıyla Akparti Bilecik Gençlik kolları ynt. krl. üys. Teşkilat Başkanı, Sekreterya Başkanı olaak görev yaptı. 2016-2017 yılları arasında yönetim kurulu Üyesi ve tanıtım medya başkanı olarak görev yaptı 2017 yılından beri kongre ile Yönetim kurulu Üyesi ve teşkilat başkanı olarak halen görev yapmaktadır 2017 Temmuz ayından itibaren evlidir

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  DERYA ATALAY

  1989 İSTANBUL DOĞUMLUYUM.ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNUYUM.BEKARIM.LİSESİ BİLECİK ANADOLU LİSESİNDE OKUDUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  CİHAN UYGUN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ŞAHİN KURT

  1951 ŞİRAN DOĞUMLUYUM.İLK , ORTA , LİSE TAHSİLİMİ GÜMÜŞHANE'DE TAMAMLADIM.ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ TİCARET VE TURİZM MESLEKİ EĞİTİM FAKÜLTESİNDEN 1974 YILINDA MEZUN OLDUM.ASKERLİK GÖREVİMİ 1977 YILINDA YEDEK SUBAY OLARAK TAMAMLADIM. YÖNETİCİ OLARAK 1984 YILINDAN İTİBAREN GÜMÜŞHANE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI , 1989 İL SOSYAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ , 1990 BİLECİK İL TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ , 2003 BİLECİK İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLERİNİ YÜRÜTTÜM. 2005 YILINDA EMEKLİ OLDUM.1998 YILINDA SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ANABİLİM DALI MUHASEBE-FİNANSMAN DALINDA YÜKSEK LİSANS YAPTIM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.2005 YILINDAN SONRA AK PARTİ'DE BİR SÜRE İL YÖNETİMİNDE GÖREV ALDIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  DENİZ USLU

  1982 Hollanda doğumlu olup aslen Trabzon’ludur. İlk, orta ve yükseköğrenimini Hollanda’da tamamlamıştır. 2006 yılında Utrecht Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden, lisans ve yükseklisans alanında derece ile mezun olmuştur. Üniversite eğitimi döneminde öğrenci asistan olarak çalışmıştır. Aynı zamanda farklı alanlarda tercümanlık yapmıştır. 2004-2005 yıllarında proje üyesi olarak Hollanda Eğitim, Kültür ve Bilim Bakanlığı’nın bir projesinde görev almıştır. 2005 yılında kurulan Avrupalı Türk Demokratlar Birliği / Union of European Turkish Democrats Holland (UETD) ‘nin kurucu üyesidir ve 2005-2006 yıllarında yönetim kurulu üyesi olarak UETD’ de görev almıştır. 2006 yılında Hollanda’nın Lahey şehrinde bir eğitim merkezinde Ar-Ge görevlisi olarak çalışmıştır. Türkiye’de yaşamaya başladıktan sonra 2007 yılında Ak Parti Bilecik İl Başkanlığı’nda İl ve merkez ilçe sekreteri olarak çalışmıştır. 2008-2012 yılları arasında Ak Parti Bilecik Kadın Kolları’nda Dış İlişkiler biriminde görev almıştır. 2012-2015 yılları arasında Ak Parti Bilecik İl Yönetiminde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almıştır. 2016 yılından bu yana Ak Parti Bilecik İl Başkan Yardımcılığı ve Dış İlişkiler Birim Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. İleri seviyede Hollandaca, iyi seviyede İngilizce ve az seviyede Almanca bilmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  OĞUZ YİĞİT

  BİLECİK PAZARYERİ DEREKÖY KÖYÜNDEN OLUP, AİLENİN ESKİŞEHİR İLİNE GİTMESİNDEN DOLAYI ESKİŞEHİR DOĞUMLUYUM, İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ESKİŞEHİR MERKEZDE TAMAMLADIM, İKTİSAT LİSANS MEZUNUYUM, İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM, 1985 YILINDA ANKARA İLİNE ASKERİ OKULA GİRDİM, 1989-2012 YILLARI ARASINDA JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞININ ÇEŞİTLİ BİRİMLERİNDE JANDARMA ASTSUBAYI OLARAK GÖREV YAPTIM, ( 2006-2011 YILLARI ARASINDA BİLECİK İL MERKEZ JANDARMA KOMUTANLIĞI) 2006 YILINDAN İTİBAREN BİLECİK İLİNDE İKAMET EDİP, PENGUEN 11 İNŞAAT İZOLASYON FİRMASINI İŞLETMEKTEYİM, SANİYE YİĞİT İLE EVLİ OLUP İKİ OĞLUM BULUNMAKTADIR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  ŞERMİN KAHRAMAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  FATİH ÖNCÜ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  HİLAL AKYÜZ

  Erzurum ili doğumlu olan Hilal Akyüz , 1993 yılında doğdu . İlkokulu Bilecik Edebali ilköğretim okulunda, lise tahsilini Anadolu meslek ve meslek lisesinde Bilgisayar destekli makine ressamlığı bölümünde tamamladı . Üniversite tahsilini Şeyh Edebali Üniversitesi meslek yüksekokulunda Makine teknik bölümünde 2013 yılında ve Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesi Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümünden 2016 yılında mezun oldu . Özel sektörde iş hayatına başlayan Akyüz insan kaynakları bölümünde çalışmalarda bulundu. Gönüllülük esasîna dayalı çeşitli yardım kuruluşlarında görev aldı. 2015 yılında Ak Parti Bilecik il yönetim kurulu görevine başladı. Ekim 2016 da İdari ve Mali işler birim başkanlığına atandı ve görevine devam etmektedir . Bekar , orta derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MUTLU SELEN HAŞİT

  1972 DOĞUMLUYUM.PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK YAPMAKTAYIM.İLK ORTA VEZİRHAN LİSEYİ BİLECİKTE OKUDUM.ÜNİVERSİTE ANKARA ÜNİVERSİTESİNDEN MEZUNUM.1995 YILINDA ÖZEL BİR DERSANEDE REHNBERLİK ÖĞRETMENLĞİ YAPTIM.2002 YILINDA MATEMATİK DERSANESİ OLARAK KENDİ İŞİMİZİ AÇTIK VE 8 YIL DEVAM ETTİK.FAKAT SON SENE HEM TİCARET HAYATINDA HEM ORTAK NOKTASINDA YASADIĞIMIZ SIKINTILAR NEDENİYLE HEM DERSANEMİZİ KAYBETTİK HEMDE MADDİ OLARAK ZARARA UĞRADIK.DEVAMINDA BİLECİKTE CEMRE YAŞAM EVLERİ KISA SÜRE PROJESİNDE SATIŞ VE PLANLAMA MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPTIM.DAHA SONRA HATEP OKULLARINDA REHBERLİK ÖĞRETMENLİĞİ YAPTIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  UFUK ÇAKMAK

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  HASAN CİNİT

  Samsun Vezirköprüde doğdum.İlk ve Orta tahsilimi Vezirköprüde tamamladım.Lise tahsilimi Samsun erkek Sanat Enstitüsünde tamamladım.Lisans öğrenimimi İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladım.Askerlik eğitimimden sonra Alarko Holdingde çalışma hayatına başladım.Daha sonra Ekinciler holdingde çalıştım.1992 yılında Seranit Seramik Granit fabrikasını kurmak üzere Bileciğe geldim.Seranitin kuruluş çalışmalarında 2000 yılına kadar devam ettim.2000-2003 yılı ortalarında Pazaryeri Akgün Seramik fabrikasının kuruluşunu tamamladık ve 2003 yılı ortasında tekrar Seranite geri döndük ve halen Seranit fabrikasında Kısım Müdürü olarak görev yapmaktayım.2003 yılında Siyasi hayatıma aktif olarak Ak Partiyle başladım.Halen Ak Partide İl Yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda Dış İlişkiler Başkanı görevini yürütmekteyim. Evli iki çocuk babasıyım.