• ×

  İl Başkanı

  FİKRET KARABIYIK

  06.08.1984 Bilecik doğumluyum.Evli ve 1 cocuk sahibiyim.İlköğretimimi Bilecik Edebali ilköğretim Okulunda tamamladım.Ardından Bilecik Teknik lisesini bitirdim.Üniversite Hayatıma Sakarya ünivertesi yapı öğretmenliği ile devam ettim.Mezum olduktan sonra çalışma hayatıma Bilecik İnsaat Mühendislik ltd.şirketinde Proje ve uygulama Kontrolu elemanlığı yaptım.Ardından Bilecik İnsaat Mühendisliği Şirket ortağı oldum.On1 Yapı şirket sahibi(Gayrimenkul Değerlendirme uzmanlığı)yapmaktayım.Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyesi olarak STK çalışmalarında bulundum.2011 (Nisan) yılında yeni kurulan İl Gençlik Kolları yönetiminde sırasıyla Yönetim kurulu Üyesi, Seçim İşleri başkanı ve Teşkilat Başkanı olarak görev yaptım. Yaklaşık 2 yıl süren bu görevim akabinde mevcut Merkez İlçe Başkanımızın İl Genel Meclis Üyesi Adayı olması için istifa etmesi üzerine, İl başkanımızın ve Vekilimizin önerisi Genel Merkezimizin de onayı ile Bilecik Merkez İlçe Başkanı olarak atandım (2013/Kasım). Ekim/2014 yılı sonunda yapılan Bilecik Merkez İlçe Kongresinde yeniden ilçe başkanı olarak seçildim. Mevcut İl Başkanımız Kadir Bayrak’ın istifası sebebiyle 31.03.2016 tarihinde Genel Merkezimizin takdiri ile Bilecik İl Başkanlığı görevine atandım ve halen bu görevime devam etmekteyim. Atandığım tarihten bu yana aktif il başkanları içerisinde En Genç İl Başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADEM GÖKDEMİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET GÖKKAYA

  07.07.1979 İstanbul Bakırköy doğumluyum..Kütahya Dumlupınar üniversitesi Beden eğitimi öğretmenliği mezunuyum.. Evli ve bir çocuk babasıyım..Bilecik'te Dügün salonu cafe ve Restorant işletmeciliği yapmaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AKIN ATAKAN

  05 Nisan 1969 yılında Uşak’ta doğdu. İlköğretimini Uşak’ta bitirdikten sonra, 1984 yılında Jandarma Astsubay Hazırlama Okulunda lise öğrenimine başladı. Jandarma Astsubay Hazırlama Okulu 3.sınıfı sonunda dereceye girerek, üniversite sınavlarına girmeye hak kazandı ve 1992 yılında Jandarma Genel Komutanlığı adına öğrenim gördüğü Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl kendi mezun olduğu Jandarma Okullar Komutanlığı akademisyen kadrosuna öğretmen teğmen olarak katıldı. 1992-1997 yılları arasında Jandarma Okullar Komutanlığı akademisyen olarak görev yaptı. Ancak 1997 yılı atamalarında, 28 Şubat dönemi mağduru olarak, sürpriz bir şekilde kıta görevine atandı. Kıta görevleri, 1997-2007 yılları arasında Konya Jandarma Bölge Komutanlığında ve 2007-2014 yıllarında da Bilecik 2.J.Eğitim Tugay Komutanlığında devam etti. Bu süre zarfında Selçuk Üniversitesinde Eğitimde Psikolojik Hizmetler alanında Yüksek Lisans yaptı. 2014 yılında Yarbay rütbesinden emekli olarak özel sektörde kariyer yolculuğuna devam etme kararı aldı. Halen özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktadır. İyi seviyede İngilizce bilen ATAKAN, evli ve 1 çocuk sahibidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALTINER YÖRÜMEZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜLENT SABAH

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BURHAN KARAOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CEMİL YILMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CİHAN UYGUN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DENİZ USLU

  1982 Hollanda doğumlu olup aslen Trabzon’ludur. İlk, orta ve yükseköğrenimini Hollanda’da tamamlamıştır. 2006 yılında Utrecht Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden, lisans ve yükseklisans alanında derece ile mezun olmuştur. Üniversite eğitimi döneminde öğrenci asistan olarak çalışmıştır. Aynı zamanda farklı alanlarda tercümanlık yapmıştır. 2004-2005 yıllarında proje üyesi olarak Hollanda Eğitim, Kültür ve Bilim Bakanlığı’nın bir projesinde görev almıştır. 2005 yılında kurulan Avrupalı Türk Demokratlar Birliği / Union of European Turkish Democrats Holland (UETD) ‘nin kurucu üyesidir ve 2005-2006 yıllarında yönetim kurulu üyesi olarak UETD’ de görev almıştır. 2006 yılında Hollanda’nın Lahey şehrinde bir eğitim merkezinde Ar-Ge görevlisi olarak çalışmıştır. Türkiye’de yaşamaya başladıktan sonra 2007 yılında Ak Parti Bilecik İl Başkanlığı’nda İl ve merkez ilçe sekreteri olarak çalışmıştır. 2008-2012 yılları arasında Ak Parti Bilecik Kadın Kolları’nda Dış İlişkiler biriminde görev almıştır. 2012-2015 yılları arasında Ak Parti Bilecik İl Yönetiminde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almıştır. 2016 yılından bu yana Ak Parti Bilecik İl Başkan Yardımcılığı ve Dış İlişkiler Birim Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. İleri seviyede Hollandaca, iyi seviyede İngilizce ve az seviyede Almanca bilmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EMİN BAYRAK

  25.09.1967 yılında. Bilecik Merkez Kınık köyünde doğdum. İlkokulu Kınık köyünde ortaokulu ise Bilecik İstasyon Merkez Ortaokulunda okudum. 1987 tarihinde askerliğimi Mardin/Midyat jandarma komando olarak yaptım. 1988 yılında terhis olup, 1989 yılında köy hizmetlerinde çalışma hayatım başladı. 3 yılsonunda özel bir şirkette çalışmaya başladım. 24 yıl özel bir şirkette çalıştıktan sonra 1 yıl arayla şu anda çalışmakta olduğum şirkette iş hayatıma devam ediyorum.2003-2006 arasında ak parti il yönetiminde görev aldım. Evli ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERCAN ÇELİK

  25 Mayıs 1967 yılında Ankara ili Çubuk içesinde doğdu. İlkokul , ortaokul ve liseyi Çubuk ilçesinde bitirdi. 1984 – 1989 Yılllarında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliğinde okudu. Askerliğini kısa dönem yaptıktan sonra özel şirketlerde Kimya Mühendisi olarak yöneticilik yapmaya başladı. 1994-1997 yıllarında Bozüyük te Toprak Seramikte çalıştı. 1997 yılından itibaren Bilecik Seranit Granit Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasında çalışmaya başladı, halen aynı fabrikada Fabrika Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babası olan Ercan Çelik İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERDİNÇ GESGE

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERDOĞAN KANAT

  1979 Yılında Bilecik’te doğdu. İlk,orta ve Lise öğrenimini Bilecik’te tamamladı. 1996 yılında Bilecik Endüstri Meslek Lisesinden mezun olarak yapı malzemeleri sektöründe iş hayatına atıldı. 2001 yılındaki ekonomik krizde yöneticilik kariyeri başladı. 2004 yılında askerlik görevini tamamladı. 2004 yılında Askerlik vazifesinin ardından aynı yapı malzemeleri firmasında yönetici olarak çalışmaya devam etti. 2006 yılında Ak Parti Bilecik Gençlik Kolları Başkanı Av. Mehmet Ali Zengin’in yönetiminde kısa bir süre görev aldı. 2007 yılında eşi Nagihan hanımla evlendi. 2008 yılında Ak Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş’un kadrosunda, il yönetimine girdi, Ak parti İl sekreteri olarak görev yaptı. 2010 yılında İnşaat ve yapı malzemeleri sektöründe kendi iş yerini açtı, halen aynı işe devam etmektedir. 2016 yılında Fikret Karabıyık’ın İl Başkanlığına atanmasıyla oluşturulan yönetime girdi ve devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN CİNİT

  Samsun Vezirköprüde doğdum.İlk ve Orta tahsilimi Vezirköprüde tamamladım.Lise tahsilimi Samsun erkek Sanat Enstitüsünde tamamladım.Lisans öğrenimimi İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladım.Askerlik eğitimimden sonra Alarko Holdingde çalışma hayatına başladım.Daha sonra Ekinciler holdingde çalıştım.1992 yılında Seranit Seramik Granit fabrikasını kurmak üzere Bileciğe geldim.Seranitin kuruluş çalışmalarında 2000 yılına kadar devam ettim.2000-2003 yılı ortalarında Pazaryeri Akgün Seramik fabrikasının kuruluşunu tamamladık ve 2003 yılı ortasında tekrar Seranite geri döndük ve halen Seranit fabrikasında Kısım Müdürü olarak görev yapmaktayım.2003 yılında Siyasi hayatıma aktif olarak Ak Partiyle başladım.Halen Ak Partide İl Yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda Dış İlişkiler Başkanı görevini yürütmekteyim. Evli iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HİLAL AKYÜZ

  Erzurum ili doğumlu olan Hilal Akyüz , 1993 yılında doğdu . İlkokulu Bilecik Edebali ilköğretim okulunda, lise tahsilini Anadolu meslek ve meslek lisesinde Bilgisayar destekli makine ressamlığı bölümünde tamamladı . Üniversite tahsilini Şeyh Edebali Üniversitesi meslek yüksekokulunda Makine teknik bölümünde 2013 yılında ve Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesi Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümünden 2016 yılında mezun oldu . Özel sektörde iş hayatına başlayan Akyüz insan kaynakları bölümünde çalışmalarda bulundu. Gönüllülük esasîna dayalı çeşitli yardım kuruluşlarında görev aldı. 2015 yılında Ak Parti Bilecik il yönetim kurulu görevine başladı. Ekim 2016 da İdari ve Mali işler birim başkanlığına atandı ve görevine devam etmektedir . Bekar , orta derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HİLMİ UÇAR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜLYA ALİŞAN

  1968 Eskişehir doğumlu ilk Öğrenimini Eskişehir Milli Zafer İlkokulunda tamamladı orta ve lise öğrenimini Bilecik Kız Meslek Lisesinde bitirdi. AÖF Sosyal Hizmetler bölümünde okumakta 2011 yılında Ak Parti Kadın Kolları Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı görevinde 2011 yılında Ak Parti İl Yönetimi Üyeliği Engelli Koordinasyon Birim Başkanlığı görevinde 2014 yılında Belediye Meclis Üyeliği yedek üye olarak 2015 yılında Ak Parti İl Yönetiminde Engelli Birim Koordinasyon Birim Başkanlığı görevinde bulundum. 2016 yılında 31.03.2016 tarihinde İl Başkanlığı görevine gelen FİKRET KARABIYIK'ın il yönetim kuruluna atandım.Ve halen engelliler birim koordinatör baskanlığı görevinde devam etmekteyim. HÜLYA ALİŞAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜLYA AVCI

  1976 Malatya doğumluyum 1997 yılında Malatya imam hatip lisesini bitirdim daha sonra açık öğretim fakültesi ilahiyat (ön lisans) bitirdim . Evli ve 3 çocuk annesiyim 1998 den beri bilecikte ikamet ediyorum. Eşim bilecik mesleki eğitim merkezi müdürü olarak görev yapıyor . 2015-2016 öğretim yılında ücretli öğretmenlik yaptım bu yılda kuran kursu ögreticiligi yapıyorum

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN TAŞKIN BİRGÜL

  22 ekim 1986 yılında bilecik'te doğdu. ilk ve ortaöğretimi Bilecik/bayırköyde, Lise öğretimini Bilecik Teknik Lisesinde tamamladı. 2004 te yükseköğrenim için akdeniz ünv başladı. 2009 yılında Askeri görevini tamamlamak hasebiyle okulu dondurup Hakkari/Dağlıca'da askerlik görevini icra etti. 2010 yılında Ticaret hayatına atılarak, Bilecik'te çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerde bulundu. 2012 yılından bu yana halen Emlak sektöründe faaliyet gösteren bir firmada yönetici olarak çalışmaktadır. 2012-2015 yıllarında sırasıyla Akparti Bilecik Gençlik kolları ynt. krl. üys. Teşkilat Başkanı, Sekreterya Başkanı olaak görev yaptı. 2016 Nisan Ayından itibaren halen Ak Parti Bilecik İl Tanıtım ve Medya Başkanı olarak görev yapmaktadır. Nişanlı ve 2017 temmuz Ayından dünya evine girmeyi planlamaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KASIM EYİDOĞAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ÖZER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MELEK GÖKDAŞ

  1973 Bursa doğumluyum. 1991’de Bursa İmam Hatip Lisesi nden 1994 ‘te Uludağ Üniversitesi Bursa Meslek Yüksekokulu Gıda Teknolojisi bölümünden mezun oldum. 1995 te Penguen Gıda San. A.Ş.de Mikrobiyoloji laborantı olarak işe başladım. 1996 ‘dan 2000 yılı sonuna kadar Fine Food Gıda Sanayiinde Kalite Kontrol sorumlusu olarak çalıştım. 2001 de Bileciğe yerleşerek aynı yıl Mapeks(Nimeks)’de üretim müdürü olarak görev aldım. 2015 Haziran ayında Mapeksten ayrıldım. 2016 yılında Kılıç Tarım (Anamur)dondurulmuş gıda firmasında danışman olarak çalıştım. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT EĞİLMEZ

  1980 BİLECİK DOĞUMLUDUR. İLKOKUL VE ORTAOKUL EĞİTİMİNİ BİLECİK DE , LİSE EĞİTİMİNİ ESKİŞEHİR MAARİF LİSESİNDE, YABANCI DİL EĞİTİMiNİ İNGİLTERE UNİVERSİTY OF PORTSMOUTH DA, LİSANS EĞİTİMİNİ KKTC DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE TAMAMLADI. BİR ÖNCE Kİ YÖNETİM DE HALKLA İLİŞKİLERDEN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVİNDE BULUNDU. AİLE ŞİRKETİNDE YÖNETİCİ,MÜDÜR VE GENEL KURUL ÜYESİ GÖREVLERİ DEVAM ETMEKTEDİR. ESKİŞEHİR TİCARET ODASI, TÜRK DİYANET VAKFI BİLECİK ŞUBESİ MÜTEVELLİ HEYETİ, RUMELİ TÜRKLERİ DERNEĞİ BİLECİK ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ , BİLECİK MERKEZ AVCILAR KULUBÜ VE PROFESYONEL DALGIÇLAR KULUBÜ ÜYESİDİR. EVLİ VE BİR ÇOCUĞU VARDIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA TIĞ

  Mustafa TIĞ, 1981 yılında Mersin Erdemli’ de doğdu. Baba adı Halil, Anne adı Ayşe’dir. 1992 yılında Erdemli Atatürk İlkokulundan, 1999 yılında Erdemli İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Cam-Seramik Bölümünden mezun oldu. 2005 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde derece yaparak Onur Belgesi ile Seramik Mühendisliğinden mezun oldu. Siyasete çocukluğunda 1993-94 yıllarındaki Refah Partisi Mahalle çalışmalarında babası ile ev sohbetlerine katılarak ilgi duymaya başladı. Öğrencilik yıllarında Milli Gençlik Vakıflarının faaliyetlerine katıldı. 1998-1999 yıllarında Fazilet Partisi Erdemli Gençlik Kollarında bulunarak sahada aktif seçim çalışmalarında bulundu. 2004-2005 yılları arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğrenci temsilcisi seçildikten sonra üniversitedeki ülkücü gençlik yapılanmasını yıkmak için Öğrenci Konsey Başkanlığına aday oldu. Eğitim yıllarından itibaren sivil toplum çalışmalarına ilgi duyan Mustafa TIĞ, bu çerçevede pek çok STK’da görev almıştır. 2004-2005 yıllarında Müteşebbis Üniversiteliler Bilgi İletişim Topluluğu, 2004-2005 yıllarında Seramik Mühendisliği Kulübü üyeliğinde bulunmuştur. Halen Muradiye Kültür Vakfı Bilecik Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Bilecik İrfan Eğitim ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olarak sivil toplum çalışmalarında bulunmaktadır. Ak Partinin kuruluşundan itibaren Ak Parti Gönüllüsü olarak çalışan Mustafa TIĞ, 13.04.2010 yılında Ak Parti Üyelik kaydını yaptırdı. 31.01.2015 tarihinde Ak Parti Bilecik 5. Olağan İl Kongresinde Kadir Bayrak Beyin İl Başkanlığında İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. 28.03.2016 tarihinde Kadir Bayrak Beyin istifası nedeniyle İl Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa etti. İl Başkanımız Fikret Karabıyık tarafından 20.04.2016 tarihi itibariyle yeni oluşturulan İl Yönetim Kurulu Üyeliğine ikinci kez olarak tekrar seçilmiştir. 7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 Genel seçimlerinde Partimizin Okul Sorumlusu olarak seçim çalışmalarında bulunmuştur. 2006 yılından itibaren özel sektörde yönetici olarak çalışmakta olan Mustafa TIĞ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAZAN KARAMANKAYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OĞUZ YİĞİT

  BİLECİK PAZARYERİ DEREKÖY KÖYÜNDEN OLUP, AİLENİN ESKİŞEHİR İLİNE GİTMESİNDEN DOLAYI ESKİŞEHİR DOĞUMLUYUM, İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ ESKİŞEHİR MERKEZDE TAMAMLADIM, İKTİSAT LİSANS MEZUNUYUM, İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM, 1985 YILINDA ANKARA İLİNE ASKERİ OKULA GİRDİM, 1989-2012 YILLARI ARASINDA JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞININ ÇEŞİTLİ BİRİMLERİNDE JANDARMA ASTSUBAYI OLARAK GÖREV YAPTIM, ( 2006-2011 YILLARI ARASINDA BİLECİK İL MERKEZ JANDARMA KOMUTANLIĞI) 2006 YILINDAN İTİBAREN BİLECİK İLİNDE İKAMET EDİP, PENGUEN 11 İNŞAAT İZOLASYON FİRMASINI İŞLETMEKTEYİM, SANİYE YİĞİT İLE EVLİ OLUP İKİ OĞLUM BULUNMAKTADIR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  OSMAN YILMAZ

  1961 YILINDA ÇALTI'DA DOĞDUM.İLKOKUL TAHSİLİMİ ÇALTI BELDESİNDE,ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİMİ ESKİŞEHİR İ.H.L 'DE BİTİRDİM.1982 YILINDA D.İ.BAŞKANLIĞINDA GÖREVE BAŞLADIM.2004 YEREL SEÇİMLERİNDE ÇALTI BELDE BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİM,HALEN GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.EVLİ VE 4 KIZ ÇOCUĞU SAHİBİ OLUP ÇALTI BELDESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RECEP TURHAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  REGAİP PİRVAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RIFAT YILMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SALİH ELMAS

  Bilecik 09.04.1957 doğumluyum, emekli ve 2 çocuk babasıyım. Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesiyim daha önce Merkez İlçe Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı, İlçe Başkan Yardımcılığı ve Teşkilat Başkanlığı görevinde bulundum. 2017 Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞERMİN KAHRAMAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEYFİ ALTIN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞÜKRÜ KESKİN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TAYFUN KÖŞŞEKOĞLU

  1989 istanbul doğumlu. İlk ve orta okulu istanbul Bağcılar Yıldıztepe ilk öğretim okulunda okudu. Lise egitimini Yenibosna Çoban Çeşme lisesinde tamamladı. 2008 yilinda Bilecik şeyh Edebalı Üniversitesi kamu yönetimini kazandi halen devam etmektedir. Az derecede İngilizce biliyor. 2010 yılında Ak parti gençlik kollarına yönetim kurulu üyesi olarak girdi sırasıyla Tanıtım ve Medya isleri baskanligi, Sosyal İsler Baskanligi ve İl Genclik Kollari Teşkilat başkanlığı yaptı. 5 Mayıs 2012 den itibaren Ak parti Bilecik il ana kademede teşkilat baskan yardımcılığını yapıyor.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  UFUK ÇAKMAK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YÜKSEL YILDIRIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZAFER CENKİZ

  Zafer cenkiz 10/11/1977 Bilecik doğumlu lise mezunu 2000 yılından beri esnaf serbest meslek evli 3 çocuk babası bundan önce ilçe yönetiminde teşkilat başkanlığı akabinde il yönetiminde Başkan yardımcılığı ve yönetim kurulunda görev almaktadır

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEKİ KAYADELEN